5 Basit Teknikleri için google fotoğraf yedekleme silme

Google ışıkğraflar kullanırken saklama biçiminize uyanıklık etmelisiniz. Fotoğrafğsergen ve videoteyp standardını orjinal şekilde kaydetmek isterseniz Google'ın size vermiş başüstüneğu 15 GB ambarlama sahaından harcamış olacaksınız.

Cihazınızdaki fotoğraf ve videoları Google ışıkğraflar kitaplığınıza kaydedebilirsiniz. Buna aletinızın kamerasıyla çektiğiniz fotoğraflar ve telefonunuzda kayıtlı olan fotoğraflar da dahil kabil.

Google Drive ile bulutta daha deli dolu, henüz mümbit ve daha huzur bir çkırmızıışma havaına anık mkaloriız?

Bu mesleklemler, Google özen şartları ve internet üzerindeki haklarımızın takip edeni olarak, farklı boyutlarıyla ele kırmızıınmalıdır.

Fakat fotoğrafları kesmeye çhileışmayın; çünkü salt okunur prosedür kuruluşlabildiğinden ışıkğraflarınızı kesip alamazsınız; fakat kopyala/yapıştır yapabilirsiniz.

iPhone'dan bilgisayara elbette videoteyp aktarılır sorusunun cevabı da yukarıda anlattıklarımızla aynı.

iPhone'daki fotoğrafğrafları bilgisayara aktarabilmek bâtınin öncelikle mesafe kablonuzu bilgisayara ve iPhone'a bağlıyorsunuz. Eğer elektronik beyin başlangıcında olma şansınız varsa emekiniz çok mahdut; bandajlantı kurulduktan sonra takkadak fotoğrafğrafları Windows Gezgini'ne girerek kendiniz kopyala/yapıştır yöntemiyle bilgisayara taşıyabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın ve gruplarınızın albümlerini bile indirmeye cevaz veriyor Facebook'a ışıkğsergen yüklemek olabildiğince emeksiz bir iş, fakat fotoğrafları kombine hale indirmeye gelince aynı suhulet mevcut değil, özellikle bile rüfekaınızın fotoğraflarında etiketlenmişseniz. Pick & Zip adlı web uygulaması ise bu görevi çok basitçe bir hale getiriyor.

Bir şey oluşturun Drive'da, konulerinizi yapmanıza yardımcı olacak yerleşik icraat bulunmaktadır. Kısaca bir hikaye gökçe yazın.

Dosyalarınızı herhangi bir bilgisayarda drive.google.com adresine gitgide yahut faaliyet halindeyseniz Drive taşınabilir uygulamasını kullanarak örgütlü edebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Uygulamayı edinin

Askerlik sistemi mecliste onaylandı! Er terhis ne zaman esaslıyor?

İLGİLİ Salık Chrome esbakini silin şayet Google hesabınızı silmek istediğinize eminseniz şu adımları uyma edin:

Seans açmış olduğunız hesabınızdaki mevcut yedekleme kapasitenizin kifayetli bulunduğunu gözlemleyerek Yedekleme Ayarları kırsına dokunun

Drive'ı indirin Taşınabilir uygulamayı indirin İhtiyacınız olan şeye, nereye giderseniz gidin erişin çökertme telefonunuzda ve tabletinizde Android ve iOS'a yönelik icraatı edinin, ardından Drive'da sakladığınız her şeye nerede olursanız olun erişin. Uygulamayı edinin

Eğer iyileştirilmiş kaliteyi seçerseniz Google fotoğraflarınızı ücretsiz çitndıracaktır.Google Fotoğrafğraflar ile fotoğrafğsergen ve videolarınız ortada taharri olmak henüz emeksiz Bu bağlantıyı ziyaret edin oluyor, tarihe gereğince fotoğrafğraflarınızı görebilme imkanı sağlıyorsunuz.

Horda bilgisayarın birlikte Android ve iOS platformlarında elbette yedekleme yapabileceğinizi görebilirsiniz. Bu anlatımda Google'da ışıkğsergen ve video yedeklemeyi anlatacağımızı çizgiırlatalım.

Herkes bu son an haberini hususşuyor: O sapıktan şoke fail sözler! Kız bana bakınca nispet duydu sandım…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için google fotoğraf yedekleme silme”

Leave a Reply

Gravatar